Організаційно-масовий відділ БДТ

 

 

 

 

 

 

Організаційно-масовий відділ

Організаційно-масовий відділ є координаційним центром та організатором по здійсненню виховного процесу з вихованцями Будинку дитячої творчості.

 

Відділ проводить заходи, спрямовані на виховання у дітей патріотичних почуттів, державної свідомості, збереження традицій та звичаїв українського народу, любові

 

до рідного краю, шанобливого ставлення до старших; благодійні акції, конкурси, фестивалі, концерти для ветеранів, свята для дітей пільгових категорій, новорічні ранки, зустрічі з відомими людьми Київщини та України.

Здійснює організацію дозвілля дітей під час канікул, проведення районних масових заходів: інтелектуальних ігор «Юніор» та «Інтелект-турнір», фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Не владний над подвигом час», «Київський вальс», еко-фестивалю «Живи, плането!», «Масляної», пізновально-розважальних ігор « Веселий світлофор» в рамках Всекуравїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!», районного фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями, конкурсі малюнків на асфальті «Мій київ – місто мрій та надій» та інших.

Надає методичну допомогу педагогам-організаторам навчальних закладів району, організовує для них семінари, семінари-пратикуми, тренінги, цікаві зустрічі та екскурсії.

Очолює відділ досвідчений педагог, вчитель-методист Котеля Тамара Мефодіївна, відмінник освіти України, нагороджена Грамотою Кабінету Міністрів України, відзнакою «Знак пошани», Грамотами Міністра оборони України. За 35 років педагогічної роботи вона дала путівку в життя тисячам вихованцям.

 

Котеля Тамара Мефодіївна

 завідуюча організаційно-масовим відділом.

 Відмінник освіти України, нагороджена Грамотою Кабінету Міністрів України, Відзнакою «Знак пошани», Грамотами Міністра оборони України,

 медаллю «15 років Збройних Сил України».

__________________________________________________________________________________

Ромась Наталія Анатоліївна

культорганізатор

 

“Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!”
Ш.О. Амонашвілі