Організаційно-масовий відділ БДТ

Організаційно-масовий відділ

Організаційно-масовий відділ є координаційним центром та організатором по здійсненню виховного процесу з вихованцями Будинку дитячої творчості.

Відділ проводить заходи, спрямовані на виховання у дітей патріотичних почуттів, державної свідомості, збереження традицій та звичаїв українського народу, любові до рідного краю, шанобливого ставлення до старших; благодійні акції, конкурси, фестивалі, концерти для ветеранів, свята для дітей пільгових категорій, новорічні ранки, зустрічі з відомими людьми Київщини та України.

Здійснює організацію дозвілля дітей під час канікул, проведення районних масових заходів: інтелектуальних ігор «Юніор» та «Інтелект-турнір», фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Не владний над подвигом час», «Київський вальс», еко-фестивалю «Живи, плането!», «Масляної», пізновально-розважальних ігор « Веселий світлофор» в рамках Всекуравїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!», районного фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями, конкурсі малюнків на асфальті «Мій київ – місто мрій та надій» та інших.

Надає методичну допомогу педагогам-організаторам навчальних закладів району, організовує для них семінари, семінари-пратикуми, тренінги, цікаві зустрічі та екскурсії.

Очолює відділ досвідчений педагог, вчитель-методист Котеля Тамара Мефодіївна, відмінник освіти України, нагороджена Грамотою Кабінету Міністрів України, відзнакою «Знак пошани», Грамотами Міністра оборони України. За 35 років педагогічної роботи вона дала путівку в життя тисячам вихованцям.

 

Котеля Тамара Мефодіївна

 завідуюча організаційно-масовим відділом.

 Відмінник освіти України, нагороджена Грамотою Кабінету Міністрів України, Відзнакою «Знак пошани», Грамотами Міністра оборони України,

 медаллю «15 років Збройних Сил України».

Ромась Наталія Анатоліївна

культорганізатор

 

Качуровська Ірина Валеріївна

педагог – організатор

“Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!”
Ш.О. Амонашвілі