Організаційно-масовий відділ

Провідні напрями діяльності

 ·               Організація концертної, ігрової, медіа-інформаційної, координаційно-методичної діяльності, через втілення системи інноваційних культурно-дозвіллєвих технологій.

 ·               Забезпечення умов особистісного розвитку дітей та молоді на основі актуалізації гуманістичних традицій світової культури з врахуванням художніх інтересів і потреб виховання естетичної свідомості.

 ·               Залучення учнівської молоді до активного процесу оволодіння знаннями у сфері культури та мистецтва.

 ·               Формування  системи знань і уявлень про сутність, види та жанри мистецтва, особливості художньо-образної мови мистецтва: музичного, хореографічного, театрального.

 ·               Залучення до участі творчих колективів у фестивалях та конкурсах, популяризація досягнення вихованців на міському, обласному, всеукраїнському, міжнародному рівнях;

 ·               Організація та проведення заходів щодо підтримки дітей з особливими потребами.

 ·               Надання консультацій та організаційної допомоги педагогічним працівникам освітніх закладів та інших установ  у проведенні виховних заходів, рухливих перерв, проведення екскурсій та подорожей, бесід з вихованцями, проведення акцій, конкурсів, виставок тощо.

 ·               Організація та проведення рекламних кампаній по набору дітей у гуртки.

 

Очолює відділ досвідчений педагог, вчитель-методист Котеля Тамара Мефодіївна, відмінник освіти України, нагороджена Грамотою Кабінету Міністрів України, відзнакою «Знак пошани», Грамотами Міністра оборони України,  медаллю «15 років Збройних Сил України». За 35 років педагогічної роботи вона дала путівку в життя тисячам вихованцям.