Методичний відділ

 Провідні напрями діяльності

 

·               Організаційний та інформаційно-методичний супровід моделі професійного розвитку педагогів закладу засобами методичної роботи.

·               Надання освітніх, методичних, організаційних послуг з питань модернізації змісту та структури гурткових занять за напрямами позашкільної освіти.

·               Реалізація цільового проекту: творча майстерня «Толока», орієнтованого на модернізацію структури та змісту методичної роботи з педагогами засобами інноваційних технологій.

·               Координація та  інформаційно-методичний  супровід освітнього процесу та інноваційної діяльності, запровадження  інноваційних цільових проектів у діяльність закладу.

·               Організація методичних заходів,  професійних конкурсів та конкурсів навчально-методичних матеріалів.

·               Інформаційно-аналітична діяльність, моніторинг якості та результативності діяльності гуртків та педагогічного колективу.

·               Створення  інформаційно-ресурсного фонду перспективного педагогічного досвіду з актуальних напрямів  модернізації позашкільної освіти.

·               Популяризація та поширення провідних ідей творчого педагогічного пошуку освітян та інноваційних продуктів у засобах масової інформації та інтернет-ресурсах.

·               Надання адресної методичної допомоги педагогічним працівникам,  видання методичних розробок,  методичних рекомендацій тощо.

 

____________________________________________________________

 

ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА. НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ

- Про навчальні програми та навчальну літературу з позашкільної освіти, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах позашкільної освіти в 2018/2019 навчальному році

(Лист МОН № 1/9-423 від 05.07.2018)

- Про використання у 2017/2018 навчальному році навчальних програм з позашкільної освіти

  (Лист МОН України від 1/9-429 від 04.08.2017)