Розклад роботи гуртків

 

Д н і       т и ж н я

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

 

Андрієнко Альона Віталіївна

Театральний гурток  «ДЮТЕ»

БДТ каб.12

15.30-19.30

18.00-20.00

15.30-19.30

16.00-18.00

 

 

Андрієнко Людмила Сергіївна

ТО образотворчого  мистецтва «ЕТЮД»

БДТ каб.27

 

18.00-20.00

 

16.00-20.00

 

15.00-17.00

Андрієнко Ірина Олександрівна

ТО образотворчого  мистецтва «ЕТЮД»

БДТ каб.28

 

16.00-20.00

 

16.00-20.00

 

 

Андрієнко Альона Віталіївна

ТО образотворчого  мистецтва «ЕТЮД»

БДТ каб.25

 

16.00-18.00

 

18.00-20.00

 

 

Андрієнко Людмила Сергіївна

ТО «Інтелектуал» («Дитина у Всесвіті»)

БДТ каб.27

16.00-20.00

 

16.00-20.00

 

 

 

Андрієнко Ірина Олександрівна

ТО «Інтелектуал» («Дитина у Всесвіті»)

БДТ каб.28

16.00-20.00

 

16.00-20.00

 

 

 

Чередніченко Оксана Григорівна

Основи музичного мистецтва

БДТ каб.25

16.00-20.00

 

16.00-200

 

 

 

Сердюк Лариса Володимирівна

Основи музичного мистецтва

БДТ каб.29

16.00-20.00

 

16.00-20.00

 

 

 

Башинська Людмила Миколаївна

«Калейдоскоп майстерності»  Зразковий художній колектив(бісероплетіння, вишивка, м’яка іграшка)

БДТ каб.31

15.00-20.00

15.00-20.00

15.00-20.00

15.00-20.00

15.00-20.00

 

Васьковська Ольга Іванівна

Гурток образотворчого мистецтва «Палітра»

БДТ каб.24

14.00-18.00

 

 

 

14.00-18.00

 

Грищенко Ніна Опанасівна

Екологічний гурток

Гім. №172

15.00-17.00

15.00-17.00

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

Дехтяренко Людмила Василівна

«Візерунки»  гурток  петриківського розпису

Гім. №172

14.10-18.10

12.20-18.20

 

12.20-18.20

14.10-18.10

 

Єресько Наталія Анатоліївна

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівні фарби»

БДТ каб.24

 

16.00-18.00

 

 

16.00-18.00

13.00-17.00

Качур Тетяна Василівна

Творче об’єднання  «Фантазія»

СЗШ № 163

14.30-18.30

 

 

 

14.30-18.30

 

БДТ каб.35

 

 

15.00-20.00

 

 

12.00-17.00

Пархоменко Марія Валеріївна

ВТА «Гармонія» (хореографія)

БДТ каб.12

 

 

 

15.00-20.00

 

10.00-16.00

Костогриз Анна Андріївна                                                                  

Хореографічний колектив «Позитив»

Гім. №172

12.25-16.25

 

12.25-16.25

 

 

 

СШ №73

 

 

 

 

 

11.00-16.00

БДТ каб.12

 

14.15-20.15

 

14.15-20.15

 

09.00-11.00

Литвинчук Ольга Ростиславівна

Хореографічний колектив «Позитив»

СШ №73

 

 

 

 

 

13.00-16.00

БДТ каб.12

 

 

15.00-19.00

 

16.00-20.00

 

Котеля Тамара Мефодіївна

Гурток  «Молодіжний клуб»

Гім. №172

 

 

14.10-18.10

 

15.10-19.10

 

Краюхіна Лариса Анатоліївна

«Гармонія» вокально-танцювальний ансамбль

БДТ каб.33

14.00-20.00

14.00-20.00

 

15.00-18.00

14.00-20.00

10.00-16.00

Куніцький Віталій Вікторович

Брейк-данс

СЗШ №139

 

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

 

Магіровська Людмила Іванівна

«Орігамі плюс» гурток 

БДТ каб.24

14.00-20.00

 

14.00-20.00

 

 

 

Музика Світлана Петрівна

«Київські барви» Зразковий художній колектив 

Клуб «Зліт»

16.00-20.00

16.15-20.15

16.00-20.00

16.15-20.15

16.00-20.00

 

СШ № 27

 

 

 

 

 

10.00-14.00

Недуха Тетяна Анатоліївна

«Райдуга» гурток макраме

ЗНЗ №169

13.00-19.00

 

13.00-19.00

 

 

 

ЗНЗ № 28

 

14.00-18.00

 

14.00-18.00

 

 

Пастушенко Богдана Борисівна

Театральний гурток «Невгамовні»

СЗШ №163

 

14.00-18.00

 

 

14.00-18.00

 

Салій Надія Іванівна

«Світлиця»  Зразковий художній колектив  (побутовий дизайн)

БДТ каб.34

15.00-20.00

15.00-20.00

 

15.00-20.00

15.00-20.00

11.00-16.00

Сатенко Дмитро Олексійович

Гурток образотворчого мистецтва

СЗШ № 163

14.00-18.00

 

14.00-18.00

 

 

 

Стариш Марина Ігорівна

«Домінанта»  вокальний гурток

БДТ каб.11

15.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

 

15.00-19.00

 

Степаненко Ірина Сергіївна

Гурток образотворчого мистецтва

СЗШ №199

14.00-17.00

 

15.15-18.15

14.15-16.15

 

 

Полежаєва Олена Олександрівна

Гурток образотворчого мистецтва «Кольорова мрія»

БДТ каб.35

 

14.30-18.30

 

14.30-18.30

 

 

Полежаєва Олена Олександрівна

Гурток прикладного мистецтва

СЗШ №97

14.00-18.00

 

14.00-18.00

 

 

 

Сьоміна Анна Георгіївна

Гурток образотворчого мистецтва

Гім. №172

13.00-17.00

 

13.00-17.00

 

 

 

Харитонова Тетяна Григорівна

Гурток «Пізнаємо рідний край»

Ліцей №23

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

 

 

Чергикало Наталя Миколаївна

«Оригамі» гурток 

СЗШ № 175

13.00-18.00

 

13.00-18.00

 

 

 

СЗШ № 95

 

13.00-18.00

 

 

13.00-18.00

 

Шевченко Наталія Петрівна

Гурток англійської мови

ЗНЗ №199

 

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-17.00

 

 

Юрченко Наталя Олексіївна

Гурток «Виготовлення сувенірів»

ЗНЗ № 27

 

15.00-19.00

 

15.00-19.00

 

 

Ярмолинська Ганна Сергіївна

Гурток «Дитина у Всесвіті»

Центр.бібл.

 

 

10.00-14.00

 

10.00-14.00

 

Растєряєв Єгор Вікторович

Туристичний гурток

СЗШ №102

 

 

16.00-18.00

 

 

09.00-13.00 (неділя)

Растєряєв Ілля Вікторович

Туристичний гурток

СЗШ №102

 

 

16.00-18.00

 

 

09.00-13.00

“Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!”
Ш.О. Амонашвілі