ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дистанційне навчання для позашкілля є інновацією, адже подання інформації у форматі онлайн ускладнює проведення групових занять, особливо гуртків хореографії, вокальних, хорових чи гуртків спортивного профілю.

Разом з тим, поруч з виконанням щоденних домашніх завдань за програмою основної школи, які надходять в онлайн-режимі та вимагають самостійності, відповідальності і часу, керівники гуртків мають за мету розвантажити та зацікавити дітей у новому форматі, дати можливість пофантазувати, попрацювати творчо, при цьому не виходячи за межі освітнього процесу. Саме від того як педагог вибудує взаємодію з вихованцями залежить продуктивна робота колективу гуртка.

Дистанційне навчання, що здійснюється за допомогою цифрових технологій, має наступні форми занять:

чат-заняття – здійснюються з використанням чат-технологій, проводяться синхронно, тобто всі учасники мають одночасний доступ до чату;

веб-заняття – дистанційні заняття, конференції, семінари, ділові ігри, практикуми, проведені за допомогою засобів телекомунікацій та інших можливостей Інтернету.

 

 --------------------------------------------------------

 

ОНЛАЙН-ПЛОЩИНА:

Сучасне онлайн-навчання відбувається за певними вимогами і правилами, встановленими невпинним рухом цифровізації та глобалізації суспільства.

Під час онлайн-навчання керівники гуртків БДТ працюють переважно на платформах:  zoom та google meet.

У цей час переважають такі форми онлайн-занять як: майстер-класи, вебінари, бесіди, зустрічі.

Популярними формами викладу навчального матеріалу є: презентації, лекції, відео.

Як інструмент для навчання, дизайну і публікацій використовуються такі платформи як: YouTube, Microsoft Power Point тощо.

Для підготовки до занять педагоги використовують інформацію з YouTubeканалу, аудіопідкасти, вебсайтів, вебсторінок (вікіпедія тощо).