ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: МАЙСТЕР – КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ПОДУШКИ "СМАЙЛИК"

Керівник гуртка 

Народного художнього колективу «СВІТЛИЦЯ»:

  Надія Салій

 

Якщо ви хочете зарядити себе і своїх близьких позитивом і посмішками, обов’язково зшийте декоративну подушку – смайлик – це популярний принт, який напевно сподобається вашій родині. В онлайн магазинах представлений широкий вибір подібних текстильних виробів, але набагато приємніше спорудити своє творіння самостійно.

 Як виготовити своїми руками

Форма виробу може бути будь-який: кругла або квадратна, овальна або прямокутна. Можна додати креативу і пришити додатково кишеньки, очі, знімні елементи.

Зшити подушку – смайлик не становить великих проблем, для цього знадобиться:

  • фліс чи фетр, кілька різнокольорових відрізів;
  • хороший клей;
  • ножиці;
  • тарілка або блюдо, по якому можна зробити форму (розглядаємо круглу);
  • крейда або маркери;
  • голка і нитка потрібного кольору.

Тканину жовтого кольору акуратно і рівно скласти навпіл. Укласти і зафіксувати блюдо, обвести її крейдою.

Від кола тканини важливо зробити відступ не більше, ніж 1 – 1, 5 см, намалювати лінію пунктиром. Це – припуск для шва. Дві частини необхідно скріпити між собою і обрізати по лінії.

На швейній машині потрібно акуратно пришити дві сторони, можна вручну. Не варто забувати про відступ, який потрібен для створення отвору – щоб наповнити подушку.

Смайлик вивертається навиворіт. Настав час проявити фантазію – оформити виріб, придумати емоцію або подивитися ідеї в інтернеті. Для початку, варто нанести малюнок на папір, вирізати їх і прикласти. Якщо вас все влаштовує, можна вирізати такі ж заготовки з тканини і приклеїти їх на поверхню подушки.

Підбирайте контрастний колір тканини для деталей – на жовтому добре виглядає традиційний чорний. Після приклеювання, потрібно наповнити виріб наповнювачем – синтепоном або іншим, на ваш розсуд. Підверніть краю всередину і заклейте виїмку.

 

Щоб красиво і незвично оформити рот і брови, можна задіяти шнурки, очі більш виразними, якщо нафарбувати їх акриловими фарбами. За бажанням, смайлик можна розшити бісером, намистинками або паєтками – нехай це буде вашою фішкою. Не зайвим буде накладної кишеньку.