Методичний відділ БДТ

Провідні напрями діяльності

·               Організаційний та інформаційно-методичний супровід моделі професійного розвитку педагогів закладу засобами методичної роботи.

·               Надання освітніх, методичних, організаційних послуг з питань модернізації змісту та структури гурткових занять за напрямами позашкільної освіти.

·               Реалізація цільового проекту: творча майстерня «Толока», орієнтованого на модернізацію структури та змісту методичної роботи з педагогами засобами інноваційних технологій.

·               Координація та  інформаційно-методичний  супровід освітнього процесу та інноваційної діяльності, запровадження  інноваційних цільових проектів у діяльність закладу.

·               Організація методичних заходів,  професійних конкурсів та конкурсів навчально-методичних матеріалів.

·               Інформаційно-аналітична діяльність, моніторинг якості та результативності діяльності гуртків та педагогічного колективу.

·               Створення  інформаційно-ресурсного фонду перспективного педагогічного досвіду з актуальних напрямів  модернізації позашкільної освіти.

·               Популяризація та поширення провідних ідей творчого педагогічного пошуку освітян та інноваційних продуктів у засобах масової інформації та інтернет-ресурсах.

·               Надання адресної методичної допомоги педагогічним працівникам,  видання методичних розробок,  методичних рекомендацій тощо.