"Візерунки"

Опубликовано в Гуртки

 Гурток петриківського розпису

Напрям: художньо-естетичний

 Педагог:

Дехтяренко Людмила  Василівна

Педагогічне кредо:

Вчитель – не той хто вчить, а той  у якого вчаться.

Творче  кредо:

Якщо бажаєш дитині щастя, то готуй її до праці.

Нагороди педагога:

Грамота Управління освіти Шевченківської районної  у м. Києві державної адміністрації «За творчу і сумлінну працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у справу національного виховання дітей та учнівської молоді, розвиток позашкільної освіти в районі та з нагоди святкування Дня працівника позашкільної освіти м. Києва»

Розумітися  на  творах  мистецтва,  цінувати  скарбницю  народних  та професійних  надбань  можливо  з творчим педагогом Людмилою   Василівною.   

На заняттях гуртка вихованці мають  необмежені  можливості для творчого розвитку, формування  естетичного  смаку  і  художніх потреб засобами Петриківського розпису.

Петриківський розпис - українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпропетровщині в селищі Петриківка. Нині знаменита техніка малювання перетворилася на бренд України, а У 2012 році Міністерство культури України визначило петриківський розпис об'єктом  нематеріальної культурної спадщини України. 5 грудня 2013 року.  Петриківський розпис було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Простота виконання, виразність, яскравість кольорових барв, неабиякі можливості для імпровізації роблять Петриківський декоративний  розпис доступним для дітей. 

На кожному занятті керівник гуртка допомагає  розбудити в дитині те, що «спить», розвиває почуття прекрасного, навчає бачити і любити красу рідної природи, створювати неповторні та  чарівні малюнки.