"Інтелектуал"

Керівники  гурткового обєднання:

Андрієнко Людмила Сергіївна

Андрієнко Ірина Олександрівна

Андрієнко Альона Віталівна

Сердюк Лариса Володимирівна

Чередніченко Оксана Григорівна

Педагогічне кредо:

 Чудеса заховані не в методиках, а у самій дитині, однак потрібно мати відкрите серце, щоб побачити їх.

Творче  кредо:

Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей  –  талант. Вміння їх виховувати – мистецтво. Але найголовніше є любов до дитини.

 

Метою гурткового об’єднання «Інтелектуал» є створення умов для повноцінного фізичного, соціального, пізнавального та естетичного розвитку особистості дитини, розширення її кругозору, розвитку її духовного та творчого потенціалу.

Розробленні програми, за якими працюють керівники гурткового об’єднання «Інтелектуал», створюють повний програмовий супровід різних форм здобуття освіти, задовольняючи освітні потреби дітей та запити родин. Програми містять такі розділи: «Ознайомлення з предметним довкіллям», «Природознавство», «Світ кількості, лічби, простору і часу», «Мовленнєва діяльність. Розвиток мовлення», «Підготовка руки дитини до письма», «Основи безпеки життєдіяльності», основи англійської мови та основи музичного мистецтва.

Програма спрямована на вихованців дошкільного віку, тому у структурі заняття передбачено зміну різних видів діяльності: 30 хвилин – пізнавальна діяльність, 15 хвилин – рухливі ігри.“Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!”
Ш.О. Амонашвілі