"Етюд"

Гурток образотворчого мистецтва

 Керівник гуртка:

 Андрієнко  Людмила Сергіївна

 Педагогічне кредо:

 Талановита людина – талановита в усьому

 Творче  кредо:

 Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант. Вміння їх виховувати – мистецтво. Але найголовніше є любов до дитини.

  Керівник гуртка:

 Андрієнко Альона Віталіївна.

 Педагогічне кредо:

 Виховання дітей – це справа душі і серця, яка крок за кроком веде до загального успіху

 Творче  кредо:

 Мистецтво не має меж.

 Дивитися фото

У художній творчості, як і в іншій діяльності, важливо бути талановитим, але здібності розвиваються більше при наполегливій праці.

Творче об’єднання «Етюд» почало свій мистецький шлях, в  Будинку дитячої творчості 1 вересня 2009 року.

Завдання творчого об’єднання  полягає в опануванні і закріпленні вихованцями основних навичок і технік з різних видів образотворчого мистецтва: малюнка, живопису, композиції, копії, паперопластики, аплікації, ліплення, графіки, декорування і багато іншого, передаючи їм індивідуальність, яскравість, неповторність.

Вихованці творчого  об’єднання «Етюд» брали активну участь у  різних конкурсах та виставках:

Міжнародних  конкурсах «Кубок України з художньої творчості», «Київ – місто єднання», «Здай кров заради життя»;

Всеукраїнських  конкурсах: «Україна – єдина країна», «Майбутнє України очима дітей», «Майбутнє країни у мріях дитини», «Фестиваль писанок», «Мої права», «З Україною в серці»;

Міських  конкурсах: «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»,  «Віхи української культури», «Обери чисте майбутнє», «Мій домашній улюбленець», «Новорічна ялинка», «Допоможемо птахам узимку», «Візерунки Великодня», «Первоцвіти під охороною».

  

Керівники з вихованцями організовують  та проводять святкові заходи, беруть участь у міських та районних виставках образотворчого та декоративно –прикладного мистецтва. Виставки і конкурси дають можливість вихованцям бути більш впевненими в собі, навчитися рецензувати свої роботи, показати себе та подивитися на інших.

      

“Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!”
Ш.О. Амонашвілі