Чи потрібен дитині мобільний телефон?

Всі ми знаємо, що мобільний телефон в сучасному світі дуже потрібен. І користуються ним практично всі, і дітки - не виняток. Пропоную розібратися - чи варто давати мобільний дитині в школу?

Аргументи проти:
Дозволяючи дитині приносити мобільний телефон в школу, у його однолітків та однокласників, може виникнути заздрість, так багато бажають має подібну, а часто, і дуже дорогу дрібницю. Однокласники починають хвалитися один перед одним, тим що в одного телефон краще, ніж в іншого. Добре, якщо телефон недорогий, як то кажуть «тільки для зв'язку». Але якщо «мобільник» з безліччю сучасних функцій, це вже викликає вищеописану ситуацію.

Також небажаним наслідком показу дорого телефону на людях може стати привернення уваги злочинців, які можуть відібрати у дитини телефон.

Випромінювання від мобільного телефону також відноситься до негативних наслідків, особливо воно небезпечне дітям при зниженому імунітеті.

Зрештою, телефон просто відволікає дитину від навчального процесу, що позначається на успішності школяра.

Аргументи за:
Телефон потрібен для зв'язку з рідними

Тепер подивимося, може бути, все-таки є причини, за якими можна дозволити дитині взяти телефон в школу? Звичайно ж, є. У першу чергу - мобільний телефон це засіб для спілкування. І з його допомогою батьки можуть знати, де знаходитися їх дитина, т. Е. Контролювати його.

Важливим аргументом на користь мобільного телефону в школі є те, що у всіх дітей є мобільний, а якщо у твоєї дитини його не буде, це може викликати глузування і підшучування з боку однокласників. Що, сама розумієш, позитивно вплинути на психіку твоєї дитини ніяк не може.

Підсумок:
Якщо ж все-таки аргументи на користь носіння мобільного телефону в школу переважили, то насамперед навчи дитину культурі спілкування. Поясніть, що телефон в школі йому потрібен за призначенням - тобто для зв'язку з тобою і рідними. Розкажіть також, що грати і відволікатися від навчального процесу дитина не повинна. Ну і нехай не забуває ставити його на тихий режим під час уроків.