Анонс

 

ДО УВАГИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

 

«ІНТЕЛЕКТ-ТУРНІР-2017»

19-20 жовтня 2017 року відбувся районний етап міської інтелектуальної гри для школярів міста «Інтелект-турнір-2017».

Організували та провели районний етап гри «Інтелект-турнір-2017» районне управління освіти Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації та Будинок дитячої творчості Шевченківського району м. Києва.

Свої знання з історії, літератури, мистецтва, міфології, географії, фізики, математики продемонстрували гравці 22-х команд навчальних закладів району.

 

Переможцями районного  етапу гри «Інтелект-турнір –2017» стали:

1.  команда «Шкільні Зірки» СШ № 57;

2.  команда «Ерудит» СШ № 24;

3.  команда «Ендорфіни» СШ № 1;

4.  команда «Elite» СШ № 155;

5.  команда «Ерудит» гімназія №172 «Нивки». 

Саме ці команди будуть захищати честь Шевченківського району у ІІ-му відбірковому турі міської інтелектуальної гри для школярів міста «Інтелект-турнір–2017», що відбудеться 29 листопада 2017 року в Київському палаці для дітей та юнацтва. Бажаємо командам-переможцям Шевченківського району м. Києва перемоги та успіхів в міському турі інтелектуальної гри для школярів міста «Інтелект-турнір – 2017».

___________________________________________________________

 

 

«ЮНІОР-2017»

26-27 жовтня  2017 року відбувся  районний етап міської інтелектуальної гри для школярів міста «Юніор -2017».

Організували та провели районний етап гри «Юніор-2017» районне управління освіти Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації та Будинок дитячої творчості Шевченківського району  м. Києва.

Свої знання з історії спорту, про видатних спортсменів Світу та України продемонстрували гравці  20 команд навчальних закладів району.

 

Переможцями районного етапу гри «Юніор –2017» стали:

 

1.  команда «Фаворит» СЗШ№163;

2.  команда «Спарта» гімназія №172 «Нивки».

 

Саме ці команди будуть захищати честь Шевченківського району у ІІ-му відбірковому турі міської інтелектуальної гри для школярів міста «Юніор-2017», що відбудеться 22-23 листопада 2017 року в Київському палаці для дітей та юнацтва. Бажаємо командам-переможцям Шевченківського району м. Києва перемоги та успіхів в міському турі інтелектуальної гри для школярів міста «Юніор-2017».

 

 

 

 

___________________________________________

 

Інформація

про зміцнення матеріально-технічної бази

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

Згідно з Закон України «Про позашкільну освіту» навчальний рік у позашкільному навчальному закладі починається 1 вересня для вихованців 2-3… року навчання.

 Запис у гуртки, творчі об’єднання та комплектування гуртків проводяться до 15 вересня 2017 року.

 Прийом вихованців до позашкільного навчального закладу здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

 Для зарахування дітей до хореографічних  та туристських об'єднань потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених навчальних закладах.

 Тривалість занять у позашкільному навчальному закладі визначається навчальними планами і програмами з урахуванням психофізіологічного розвитку та допустимого навантаження для різних вікових категорій.

  До позашкільного навчального закладу зараховуються вихованці, учні і слухачі віком від 5 до 18 років.

“Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!”
Ш.О. Амонашвілі